cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED
asdasd

 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Georg, Jürgen, Jürgo, Jüri, Jürjo, Jürnas, Jüts, Ürjo
Šiandien vardadieni švencia:
Kantrimas, Fidelis, Ervina

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (8)  

Šveices kompānija VigiWATCH uzsākusi tāda paša nosaukuma mehāniskā pulksteņa pārdošana. Pēc skata ierindas rokas pulkstenis, kas uz pārējo fona diez vai izceļas, taču ir ievērojams ar iebūvēto radiācijas detektoru.

Vispirms par pulksteņa laikrāža iespējām – spējīgs strādāt -20/+50 grādos pēc Celsija, 100 metru dziļumā zem ūdens. Baterija nodrošina darbību gada ilgumā. Pulkstenis kvarca.
Savukārt radiāciju tas spējīgs izmērīt no 0.00001mSv/h (milizīverti) līdz pat 4.0000 mSv. Ja nemaldos, tad cilvēkam bīstamā robeža ir viens milizīverts stundā. Ražotājs pieļauj mērījuma kļūdas +/- 25% robežās. Iespējams uzstādīt detektoram signāla padošanu pie noteikta milizīvertu līmeņa.

VigiWATCH pašlaik tiek piedāvāts par 1100$ (nepieskaitot nodokļus) un to iespējams pasūtīt tikai internetā – parastos veikalos to nav paredzēts pārdot, jo lielākai daļai pircēju šāds specifisks produkts varētu neinteresēt. Savukārt specdienestiem šāds pulkstenis būtu ļoti pat noderīgs. Iespējams, ka profesionālākiem aparātiem mērījuma precizitāte ir augstāka, taču arī cena ir ievērojami augstāka.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (8)
Prev: Ziņas / Latvieši - metēju tauta (c) Fredis
Next: Spēles / Gribi būt miljonārs?
© 2000-2021 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.