Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12387949, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Jauns Sony Ericsson telefons
Kuģis (kugis@cietnis.lv) @ 2004-05-13 18:12:00


Neskatoties uz to, ka pēc CeBIT izstādes, kas notika šī gada martā, mobilo sakaru lauciņā ir iestājies zināms klusums un kompānijas gatavojas anonsēto produktu tirgū laišanai, ik pa retam pavīd jauni telefona aparāti. Īpaši tas attiecināms ne uz mūsu GSM tīklu, bet CDMA, kas kā zināms visplašāk tiek ekspluatēts Japānā. Tā piemēram kompānija Sony Ericsson Uzlecošās Saules tirgum prezentējusi jaunu mobilo telefonu Premini, kas ekskluzīvi tiks izplatīts tikai NTT DoCoMo tīklā.

Modeļa Premini galvenā īpatnība ir tā nelielie izmēri – 90 mm augsts, 39 mm plats un tikai 19 mm biezs. Aparātā svars ir nieka 69 grami. Telefons aprīkots 1,3” lielu ekrānu, kura izšķirtspēja ir 160 x 128 punkti un tas attēlo 65 000 krāsu toņus. Par citiem tehniskiem modeļa parametriem ir zināms maz, jo telefonu plānots laist tirgū tikai šī gada ceturtajā kvartālā. Arī par cenu nav praktiski nekādas informācijas.
Ieraudzīt mūsu tirgū šo telefonu diezvai izdosies, jo mums nākotnē būs WCDMA (UMTS) tīkls.


« Atpakaļ uz rakstu