Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=1891809, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Western Digital jaunums...
John Doe (latven@inbox.lv) @ 2003-01-22 12:00:00WD Caviar® 250GB
WD Caviar® 250GB
   Visiem labi pazīstamā kompānija Western Digital no nākamā mēneša sāks piedāvāt jaunus cietos diskus - WD Caviar®, kuru ietiplība ir tieši ceturtā daļa no terabaita, tātad 250 GB. Šī modeļa īpatnība salīdzinot ar agrākiem modeļiem ir tā tehnoloģijā, kas saistīta ar datu ietilpību uz vienas plāksnes, kas šim modelim ir jau 80 GB uz vienu plāksni. Iepriekšējam, modelim tā bija 67GB uz vienu plāksni. Jaunā WD modeļa griešanās ātrums ir 7200 rpm, turklāt tas aprīkots arī ar 8MB kešu, kas nav maznozīmīgi, lai sasniegtu lielus datu pārraides ātrumus. Atgādināšu, ka pašreizējais industrijas pieņemtais standarts ir 2MB kešatmiņa. Tam visam papildus tiek piedāvāta ražotāja garantija uz pilniem trīs gadiem, kas īpaši priecē. Cena būs zināma tikai nākošmēnes, kad jaunie modeļi nonāks pārdošanā.

« Atpakaļ uz rakstu