cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Alvar, Alver, Alvo
Šiandien vardadieni švencia:
Vaigintas, Ramvydė, Kleopas, Aurelija

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (42)  

Izteiciens, ka apetīte rodas ēdot ir attiecināma arī uz tehnokrātisko apetīti. Nopērkam mobilo telefonu par 60 latiem un esam gaužam priecīgi, bet pēc gada sākam pētīt skatlogus ar telefoniem par 300 latiem, krāsainu ekrānu, polifoniju un pārējām modes lietām. Nopērkam kaut kādu vienkāršu DVD atskaņotāju par 70 latiem un pēcāk noprotam, ka mp3 tas neatskaņot, THX standartiem neatbilst utt.

Kompānija Samsung laidusi tirdzniecībā jaunu hi-end klases DVD atskaņotāju HD1000, kas ir pirmais firmas augstākas klases DVD izstrādājums. Atskaņotājs spējīgs atskaņot DVD video un audio formātu – starp citu, Samsung apgalvo, ka DVD Audio esot vismaz četras reizes kvalitatīvāka skaņa nekā ierastajiem kompaktdiskiem. Iekārtā esot realizētas vairākas skaņu apstrādāšanas tehnoloģijas, tādejādi samazinot iespējamo trokšņu, kropļojumu līmeni, kā arī esot īpaši izturīgs pret vibrācijām – tramvaju sliedēm blakus dzīvojošie spēs novērtēt:).

HD1000 tika izstrādāts vesela gada garumā un pie projekta strādāja vismaz 30 inženieri gan no Samsung, gan no pieaicinātiem partneriem. Salīdzinājumam – parasti DVD atskaņotāju izstrādā pusgada laikā.

Iekārta jau nopērkama par apmēram 2500 dolāriem, bet pašlaik tikai Dienvidkorejā. Nedaudz sīkāka informācija par iekārtā realizētajām tehnoloģijām un iespējām atradīsiet šeit.
Btw. izskats iekārtai tik tiešām ir neslikts. Šiks. Protams, subjektīvi.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (42)
Prev: PopSci / 15 reizes salūts un atkorķēšana
Next: Ziņas / Latvieši - metēju tauta (c) Fredis
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.