cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED
asdasd

 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Georg, Jürgen, Jürgo, Jüri, Jürjo, Jürnas, Jüts, Ürjo
Šiandien vardadieni švencia:
Kantrimas, Fidelis, Ervina

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (5)  

Visi no mums kaut reizi ir lasījuši zinātnisko fantastiku, kurā stāstīts par nākotni, kad mašīna lido virs zemes un nevis brauc, kad ierasto ložu šaujamieroču vietā tiek izmantotas visādas plazmas vai lāzera šaujamiem, kad levitēšana vai pārvietošanās laikā un vietā ir sīkums, kad... Šo sarakstu varētu turpināt bezgalīgi – fantastu domu plašums un lidojumu augstums ir nepārspējams.

Agrāk vai vēlāk vismaz dažas no šķietami fantastiskām idejām tomēr tiek realizētas – piemēram, radari, kas spējīgi sekot cilvēku kustībām caur sienu (tāds, ja atmiņa neviļ, tika rādīts vienā no Holivudas filmām). Lielbritānijas kompānija Cambridge Consultants pavisam nesen nodemonstrējuši tieši šādu radaru, kas izmantojot zemo frekvenču impulsus ir spējīga noteikt cilvēku, objektu un sienu atrašanās vietu ēkā ar līdz pat 25 cm biezu sienu. Pats svarīgākais, ka radars neaizņem trīs furgonus un tā apkalpošanai nav vajadzīga rota ar izdresētiem zinātniekiem – prezentētā radara izmēri nepārsniedz ierasta klēpjdatora (notebook) izmērus un, lai uzsāktu darbību iekārtu nepieciešams novietot pie pašas sienas vai dažu metru attālumā no tās.

Radara darbības rādiuss ir 120 grādi un tā darbības iespējas patiesi spēs novērtēt dažādu specvienību pārstāvji, kā arī apsardzes firmu darbiniekiem.
Pašlaik kompānija beidz programmatūras izstrādi, kas radara darbības rezultātus attēlos grafiku un 3D attēlu veidolā.
Par cenām un pieejamību runas nav – šos radarus varēs iegādāties tikai valsts struktūrvienību un nopietnu firmu pārstāvji.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (5)
Prev: Mobilie / Hands-free pseido drošība
Next: Ziņas / Lielākais līgums MS vēsturē
© 2000-2021 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.