cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kļæ½pļæ½c?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (48)
  Pa retam izmantoju   57% (353)
  Neizmantoju vispār   28% (171)
  Kas ir Floppy?   7% (43)
13 komentāri | visi citi...

ļæ½odien vardadienas svin:
Jautrīte, Kamila, Digna, Mintāls
*/?> Nimepļæ½evalised on:
Saara, Saare, Saari, Salli
ļæ½iandien vardadieni ļæ½vencia:
Alvydas, Vismantė, Jeronimas, Česlovas

 Hosted by DEAC
 Server by M79


 da worst
 pods
flash.lv
?>  self
*/?>

here
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (0)  
Gāju garām un nolēmu jūs pie reizes informēt, ka Latvijas interneta ārēs jau divus mēnešus ir parādījies jauns un lielisks resurss - kursors.lv. Kristapa Skuteļa lolots projekts, kurš no līdzīgajiem atšķiras ar visu. Kvalitātes ziņā tas ir galvas tiesu pārāks par visu mūsu tehnoloģiju resursiem, sadaļām un blogiem visiem kopā ņemtiem. Protams, ka tur nav viss, kas notiek pasaulē, bet diez vai tāds ir šī projekta mērķis. 

Domāju, ka nebūs melots, ja teikšu, ka visa kādreizējā cietnis.lv kolektīva vārdā vēlēšu vislielāko veiksim un nebeidzamus panākumus.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (21)  

Tieši Latvijas valsts svētku dienā, 18.novembrī, gandrīz kā dāvana no Nullsoft Latvijas winamp lietotājiem jaunais Winamp 5.06. Jaunumu saraxts nav garš, kas varētu nozīmēt ka tuvā nākotnē gaidāms kas pavisam jauns, teiksim, cipara pirms punkta nomaiņa. Vai arī winamp autori domā, ka ir tuvu pilnībai, un vairs palikušas tikai pāris relīzes.. pilnīgas muļķības, tā jau šai pasaulē nenotiek, viņi tā nedomā :) Ja atcerās kā gāja ar 2.xx un 3.xx, kad daudzām relīzēm jaunumos trīs četri + tikai bija, tad laikam 5.xx arī varētu iet tādu ceļu, jo darīt viņiem ko vēl ir, ja palasa FAQ šamējo saitā: http://www.winamp.com/player/faq/

Nu un uzlabojumi...
Pievienotie faili:
    winamp 5.06 full (0,00 KB)
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (23)  

   Pēdējā laika visbiežāk uzdotais jautājums: "Kur palicis Pods?". Īsais variants - beidzās. Garais variants - jau pāris dienas kā beidzās.
   Ja nopietni, sanāca Coolynx'am nesmukumi, kāds nolēma paurķēt viņa lapeli un pēc manas saprašanas, tāda īsta bekapa Coolynx'am nebija. Cik manīju, info par to bija ievietota iekš veciem labiem Hackers.lv, kuri paspēja uztaisīt arī vienu skrīnu no šī pasākuma. Vēl viens skrīns ir no pārējiem saitiem, kas hostējās uz tā paša servera. Līdz ar to šis jautājums ir atbildēts un neko sīkāk pastāstīt nevarēšu. Ceru, ka Coolynx iegriezīsies Cietnis.lv un pastāstīs par notikumu no savas puses (komentāros?). Enīvei, ceru, ka Pods.lv drīzumā atgriezīsies un turpinās darbu ar divkāršu sparu, ko arī novēlam.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (10)  

   Šur un tur atkal lasāmas ziņas par drošības caurumiem Windows XP sistēmā un šamās otrajā service pack. Klaigā visi, kam nav slinkums, bet viss sākās šeit:
http://www.finjan.com/company/NewsRoom/press_show.asp?press_release_id=165
http://search.microsoft.com/search/results.aspx?st=b&na=88&View=en-us&qu=hinjan
   Autors (tb es) lasot gan latviešu saitus, gan plašajās ārzemēs atrodamos materiālus par šo jauno skandālu, kas būtībā tāds nemaz nav, jo jau sen līdzīgi notikumi ir ikdiena... Tātad, autors atcerējās pirms nedēļām divām lasītu rakstu iekš tādas lietas kā žurnāls "E-pasaule". Un šamajā rakstā bija aplūkota kāda ļaundabīga koda izplatīšanās vēsture. Viens no secinājumiem raxta beigās bija par to, ka būtībā lielu problēmu rada tieši šīs publikācijas un paziņojumi masu mēdijos par to, ka šie caurumi ir. Šai atziņai ir grūti nepiekrist, jo tādai caurumu meklēšanai, uzņēmumi, kuri nodarbojas ar drošības risinājumiem, algo pietiekami daudz darbinieku, lai varētu apgalvot, ka hakeri, krakeri un visi citi zvēri šos caurumus bez preses palīdzības nebūtu atraduši tik ātri. Un par īstām dāvanām kļūst publicētie kodu fragmenti vai tehniskie ziņojumi ar datiem par labojumiem un caurumiem sistēmā. Tātad fuj masu mēdijiem, kuri šādu informāciju izplata nevilcinoties. Fuj arī Microsoft, jo kompānijas nostāja un politika paredz par katriem draudiem informēt tās lietotājus, tikai... kāda tam jēga, ja vienīgais veids kā šādus draudus var novērst klienti ir atslēgt pieeju globālajam tīmeklim? Un daudzi drīzāk mirs nekā paliks bez Interneta. :)  Un vislielākais fuj kompānijām, kuras atradušas šos drošības caurumus, savā jaukajā preses relīzē to paziņo visiem, kas vien vēlas to zināt. Argumentācija: publikācija un reklāma.
   Varbūt jāparakājās šur un tur, un rīt miljoniem cilvēku lasīs par caurumu iekš kādas Linux sistēmas, kuru visi, kam tik neir slinkums, varēs izmantot savu visu visļaunāko kodu ielādēšanai visur. Bet te būs daudz, daudz, daudz, daudz lasītāju. :)
   Savukārt augstāk minētie visa šībrīža klaigāšanas iemesla autori - kompānija "Finjan", visticamāk aizsāka bļaustīšanos šo te teikumu dēļ:

   Finjan Customers Are Proactively Protected Against All These Threats
Finjan enterprise customers using the latest releases of Finjan’s Vital Security™ products, and Finjan’s small and medium sized customers using the recently released 1Box™ Series are proactively protected against these vulnerabilities, as well as against other, not yet discovered ones." (Citāts ņemts no augstāk minētās web lapas)"

   Aptuvens tulkojums:
Finjan Klienti ir labi pasargāti pret visiem šiem draudiem
Uzņēmuma Finjan klienti izmantojot pēdējo Finjanas Vital Security™ produkta izlaidumu (lasi: relīzi, aut.piez.), un Finjanas mazie un vidējie klienti izmantojot nesen iznākušo 1Box™ Series ir labi pasargāti pret šīm un citām ievainojamībām, arī tām, kas vēl nav atklātas.

   Nu ko, gaidam kas būs tālāk. Ja Microsoft neatradīs šos 10 draudus par draudiem esam, būs tiesas darbi atkal...

PS: Meklējot, kas Microsoft mājas lapā www.microsoft.com lasāms par jaunatklātajiem draudiem, nekas prātīgs neatradās, toties var uzdurties visnotaļ jaukai lapaspusei: http://www.microsoft.com/presspass/legalnews.asp
Še atrodamas ar pēdējā laika Microsoft tiesu strīdiem saustītas preses relīzes un citi materiāli... jauki palasīties. Un tas paslēpts zem nosaukuma For Journalists :)
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (8)  

   Flash lapu cienītāji šo saitu visticamāk jau ir redzējuši un jau paguvuši nokritizēt vai
papriecāties, nekāds jaunums jau saits nav. Tikai mākslas darbs, kura dizainā savienots senatnīgais ar futūristisko.
   Struktūrā un apskatei piedāvātajās fīčās savienota izklaide ar pilsētas tūrisma
informāciju (tb - reklaamu). Autors rekomendē apskatīt digital tour un izbrāķē city cam.
Lai nu kā, iemetam acis, pirms tam nopauzējot savus mūzikas spēlētājus, jo flash saitam
ir neslikts (tiesa gan, gaumes lieta) fona muzons. Html versija gan kā jau html
versija... :) 
Ejam te: http://www.tallinn.info
Kad esam papriecājušies, atgriezīsimies pie pašmāju realitātes:
http://www.riga.lv, www.virtualriga.com, http://www.rigatourism.com/riga
Un arī, citreiz nestrādā...
   Vēl viens salīdzinājums: Igauniju pagājušajā gadā apmeklēja 3,4 kamēr Latviju 2,5 miljoni tūristu... Varbūt labs saits riga.info ar būtu devis kādu pusmiljonu klāt?


  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2004-11-01 (pirmdiena)
  10:09 - Alienware Area-51 ALX (23) Ziņas 
2004-10-25 (pirmdiena)
  09:48 - Vai Lukas TO zināja? (41) Ziņas 
2004-10-20 (trešdiena)
  09:00 - Apdrukājam CD/DVD (9) Ziņas 
2004-10-19 (otrdiena)
  08:30 - MSI, ASUS un EpOX par nForce 4 (17) Ziņas 
2004-10-18 (pirmdiena)
  15:38 - SmartJoy FRAG: PS/2 aprīkojums konsolei (8) Ziņas 
2004-10-11 (pirmdiena)
  12:51 - Bluetooth klaviatūra plaukstdatoriem (5) Ziņas 
2004-10-04 (pirmdiena)
  12:21 - Visu datu drošībai (15) Ziņas 
2004-09-21 (otrdiena)
  10:58 - Gandrīz kabatas DVD ražotne (14) Ziņas 
  10:02 - PStwo mobile jau šonedēļ (5) Spēles 
  09:45 - Geimeru krēsls (4) Spēles 
2004-09-14 (otrdiena)
  14:32 - Logitech ciparu pildspalva (6) Ziņas 
2004-09-13 (pirmdiena)
  16:24 - Fireflash - disks ar Firewire interfeisu (11) Ziņas 
2004-09-10 (piektdiena)
  08:42 - Pulkstenis ar mp3 (13) Ziņas 
2004-09-09 (ceturtdiena)
  11:06 - Atpakaļ pie uzlīmītēm (22) Ziņas 
2004-09-08 (trešdiena)
  09:29 - Nedaudz par Windows XP SP2 (34) Viedoklis 
2004-09-07 (otrdiena)
  09:24 - Virtuālā klaviatūra (7) Ziņas 
2004-09-06 (pirmdiena)
  16:40 - Hardcore Notebook (16) Ziņas 
  15:45 - 5.1 Akustiskā sistēma Xbox stilā Spēles 
  15:34 - Siemens telefonu defekts (9) Mobilie 
  14:42 - Rack's SATA diskiem (2) Ziņas 
© 2000-2024 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.